אודות אביגרף

חברת אביגרף (זאבי הדפסות בע"מ 513322701) נוסדה בשנת 1981 על מנת לתת מענה לעבודות דפוס משי איכותיות. החברה הינה מהותיקות והמנוסות בתחום דפוס המשי בישראל ומתמחה בעבודות מרובות צבעים.

ברשותנו מכונות מהחדישות בעולם אשר מאפשרות לנו לבצע את התוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג בדפוס משי.

החברה יודעת לטפל במקצועיות ובמסירות בכל צרכי הלקוח, ועל כך יעידו אלפי לקוחות מרוצים

חנות הדפסה על חולצות ותיקה ומובילה

מחפשים חנות הדפסה על חולצות? אם כן, כדאי שתכירו אותנו בחברת אביגרף. מאז שנת 1981 אנו פועלים בענף הטקסטיל בישראל, וכיום חברתנו נמנית על המובילות, המנוסות והוותיקות בארץ בתחום דפוס המשי.

חשוב לדעת כי דפוס משי הינו שיטה איכותית להדפסה על חולצות מכל סוג, לרבות טי שירט, אמריקאיות, דרייפיט, קפוצו'ונים, פולו ועוד, ובנוסף לכך ניתן להדפיס עימה על חם צוואר, תיקים, מוצרי פרסום, כיפות, כובעים ועוד. איכותה של השיטה ניכרת קודם כל בצבעים חזקים וברורים מאוד, בתנאי שמשתמשים כמובן בצבעים מעולים כפי שאנו עושים. בנוסף, בשיטה זו התוצאות נשמרות לתקופה ארוכה עם חזות נאה ומרשימה, גם אם לובשים את החולצות בטיולים, בעבודה בשטח, בפעילות גופנית וכדומה, וגם לאחר כביסות מרובות. ולא פחות חשוב, בזכות פיתוחים הקשורים לטכנולוגיות וחומרים, כיום אפשר לבצע את הדפסות המשי במחירים אטרקטיביים ומשתלמים.

לאורך השנים ביצענו עשרות מיליוני הדפסות על חולצות עבור שורה ארוכה של לקוחות, ביניהם אנשים פרטיים, רשויות ויישובים, עסקים וארגונים, קבוצות ספורט ויחידות צבאיות, בתי ספר וגנים, ועוד. בזכות המכונות החדישות שברשותנו, ההקפדה הבלתי מתפשרת על איכות הצבעים, והידע הרב שרכשנו, ביכולתנו להשיג את התוצאות הטובות ביותר בדפוס משי. כל זאת במחירים נוחים והוגנים ועם שירות מלא ללקוח בהתאם לצרכיו, העדפותיו, מסגרת התקציב שלו ולוחות הזמנים.

אז אם אתם מעוניינים לפנות אל חנות הדפסה על חולצות שיודעת לבצע את המלאכה על הצד הטוב ביותר, הנכם מוזמנים להתקשר אלינו בטלפון 03-6815736.